Poznaj naszą filozofię

Najwyższe standardy jakości leczenia zaćmy

MIŁO CIĘ WIDZIEĆ W CLINIC VISION

W jednym z najlepszych ośrodków w Polsce oferujących zabiegi usunięcia zaćmy w ramach Dyrektywy Transgranicznej. W Clinic Vision oczy definiowane są przez: fizyczny profil oka, zdrowie ciała i co najważniejsze styl życia, który człowiek prowadzi. Można tylko usunąć zaćmę - My uwzględniamy wszystkie trzy aspekty.

Profil Twojego oka

Twoje oko jest skomplikowane i delikatne. Ma wielowarstwową strukturę, a każda warstwa w naturalny sposób zapewnia ostry obraz. Dlatego, aby zachować piękno oka i zwiększyć bezpieczeństwo operacji, zapewnimy Ci wykonanie badań wszystkich jego warstw. Przed zabiegiem lekarz wykonuje warstwową analizę oka, od przedniej powierzchni oka do siatkówki i nerwu wzrokowego. Naukowo diagnozuje każdy wynik szczegółowego badania i na jego podstawie, ocenia bezpieczeństwo i precyzję wymaganą podczas zabiegu usunięcia zaćmy.

Zdrowie ciała

Oko współpracuje z resztą Twojego ciała w skoordynowany sposób. Ważne jest, aby upewnić się, że ta skoordynowana równowaga jest utrzymywana i określić procedurę bezpieczną dla Ciebie. W Clinic Vision, badanie ogólnego stanu zdrowia jest częścią procedury przedoperacyjnej. Obejmuje ona również badanie przez lekarza prowadzącego. Dbamy o codzienny rytm Twojego organizmu i nie zmieniamy harmonogramu przyjmowania ważnych leków – modyfikujemy nasze podejście do Twoich potrzeb zdrowotnych. Jeśli cierpisz na dolegliwości związane z sercem po konsultacji z lekarzem prowadzącym, dostosowujemy zabieg do wyników Twoich badań.

Styl życia

Sens życia spoczywa w stylu życia. Biegacz może mieć inne potrzeby w stylu życia od nauczyciela czy farmaceuty. W naszym podejściu „Made for You”, musimy upewnić się, że nie tylko utrzymujemy, ale także zwiększamy Twoją codzienność aktywność. Analiza stylu życia, pozwoli nam zrozumieć Twoje wymagania, osobowość, poznać Twoją aktywność zawodową i hobby. Wszystko po to aby zalecić rozwiązanie które najlepiej pasuje do Ciebie. W Clinic Vision, dajemy unikalne rozwiązanie, które pomaga wrócić do Twojego stylu życia i zwiększyć Twoje możliwości !!! Dzięki doświadczeniu zapewniamy komfort, bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług.

Druga młodość zaczyna się z Clinic Vision!

W Clinic Vision każde oko jest unikalne, jego kształt, krzywizny, rzęsy, kolor – podobnie jak odciski palców. Wyjątkowość oka nie kończy się jego formą. Każde oko działa jak okno dla Twojego umysłu, robi zdjęcia. Obrazy te są transportowane do centrum widzenia w mózgu, gdzie są interpretowane i przetwarzane, w rezultacie widzisz. Jasna soczewka skupia obraz na siatkówce. Stan, w którym soczewka staje się mętna, nazywamy Zaćmą.

Często nie rozumiesz, czego potrzebują Twoje oczy. My to wiemy. W Clinic Vision oczy są definiowane przez: fizyczny profil, zdrowie ciała i co najważniejsze, styl życia, który człowiek prowadzi. Można tylko usunąć zaćmę – My uwzględniamy wszystkie trzy aspekty.

80–letni emeryt z cukrzycą może potrzebować innego podejścia do leczenia zaćmy niż zdrowy instruktor narciarstwa który ukończył 55 rok życia, ponieważ prowadzą zupełnie inny styl życia. Zaćma będzie oddziaływała na różne oko i indywidualnie. To nie jest już tylko choroba biologiczna, a raczej upośledzenie stylu życia.

Dlatego, Clinic Vision proponuje spersonalizowany system leczenia zaćmy o nazwie „Made for You” dzięki któremu możesz wyleczyć swoją zaćmę w taki sposób, aby zaspokoić Twoje oczy, uwzględniając Twój styl życia. System ten opracowywany jest dzięki zgromadzonej na przestrzeni lat wiedzy naukowej klinik partnerskich, zrozumieniu informacji zwrotnej jak również znajomości wielu technologii i procesów. W tym celu tworzymy profil każdego pacjenta, badamy szczegółowo każde oko, analizujemy ogólne zdrowie i staramy się wniknąć w Twój styl życia. Dzięki temu podejściu jesteśmy w stanie dostarczyć idealne rozwiązanie leczenia zaćmy, która ma na celu poprawę Twojego stylu życia!

Dyrektywa Transgraniczna

Od 15 listopada 2014 roku osoba ubezpieczona w Polsce może się ubiegać o zwrot kosztów świadczeń opieki zdrowotnej, z których skorzystała poza granicami Polski w dowolnym kraju Unii Europejskiej, zarówno w publicznym, jak i prywatnym systemie opieki zdrowotnej, na zasadach określonych w znowelizowanej ustawie o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych.

Zwrot kosztów dotyczy gwarantowanych świadczeń opieki medycznej , czyli takich, które przysługują osobom ubezpieczonym w Polsce, w szczególności zabiegu usunięcia zaćmy.

Dlaczego Clinic Vision?

 • odbiór pacjenta spod domu
 • bezpłatne badanie kontrolne
 • konkurencyjne ceny
 • nocleg w pokoju jednoosobowym
 • krótki czas oczekiwania na zabieg
 • opieka profesjonalnego personelu
 • najlepsze kliniki okulistyczne w UE
 • indywidualne podejście do pacjenta
 • satysfakcja i zadowolenie

 

Bardzo ważnym elementem wysokiego standardu leczenia zaćmy i szybkiego powrotu do zdrowia jest badanie następnego dnia po zabiegu. Clinic Vision zapewnia swoim klientom bezpłatne badania w pierwszym dniu po zabiegu.

Najwyższa jakość usług

Naszym celem jest zapewnienie najwyższych standardów świadczonych usług zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami klientów.

W Clinic Vision realizujemy cel poprzez:

 • troskę o satysfakcję i bezpieczeństwo klienta,
 • podnoszenie kwalifikacji personelu i działania na rzecz jakości,
 • bezpieczeństwo świadczonych usług,
 • prowadzenie działań w sposób etyczny i zgodny z przepisami prawa,
 • ciągłe doskonalenie i rozwój jakości świadczonych usług,
 • działalność profilaktyczną i promocję zdrowia,
 • inwestycję w najnowszy i najlepszej jakości sprzęt.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji

 

Zadzwoń! 42 211 90 70

Nie czekaj miesiącami w kolejce!
Umów się na zabieg już dziś!

lub