Jakość usług

Współpracujemy tylko z renomowanymi klinikami europejskimi

Najwyższa jakość oferowanych usług

W Clinic Vision oferujemy Ci jedną z najlepszych klinik okulistycznych która zapewnia najwyższej jakości standardy: nowoczesny sprzęt, komfortowe warunki, wysoko wykwalifikowany personel medyczny.

Personel medyczny

Doc. Mudr. Jirii Korynta, CSc.

28 lat doświadczenia w okulistyce. Wysokiej klasy specjalista w dziedzinie chirurgii zaćmy z implementacją sztucznej soczewki oraz w chirurgii plastycznej oka. Dokonał wielu wszczepień soczewek wewnątrz gałkowych u  dzieci w wieku 2-8 lat oraz zabiegów trabekulektomii. Autor licznych publikacji naukowych oraz prelekcji i wykładów. W latach 2007-2010 chirurg i konsultant w NHS Scotland, Princess Alexandra Eye Pavillion.

Dr n. med. Agata Plech

Absolwentka Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2003 obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską. W latach 2007-2009 konsultant okulistyki i okulistyki dziecięcej w Instituto Oftalmologico VISSUM w Alicante. Od 2011 kieruje Oddziałem Okulistycznym Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Ma ogromne doświadczenie zarówno w leczeniu zachowawczym jak i zabiegowym, specjalizując się w operacjach zaćmy.

Dr n. med. Łukasz Bednarski

Jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od listopada 2012 pracuje w Oddziale Okulistycznym Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Zajmuje się diagnostyką jaskry, chorób siatkówki i nerwu II oraz leczeniem laserowym i chirurgicznym chorób oczu, wykonując przede wszystkim operacje zaćmy.

Dr n. med. Maciej Klepacki

Absolwent wydziału lekarskiego w Katowicach-Ligocie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2001 roku pracuje w Oddziale Okulistycznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Od 2014 pełni tam funkcję Zastępcy Kierownika Oddziału. Zajmuje się diagnostyką zaćmy, jaskry, chorób siatkówki oraz leczeniem chirurgicznym i laserowym chorób oczu, wykonując przede wszystkim operacje zaćmy i witrektomii.

MUDr. Halina Ligocka

Ukończyła studia medyczne w 1988 na wydziale im. Palackiego w Ołomuńcu. Posiada trzynastoletnie doświadczenie w pracy na oddziale okulistycznym w szpitalu w Karwinie. Specjalizuje się w chorobach siatkówki oraz jaskry. W 1991 roku otrzymała dyplom specjalizacji pierwszego stopnia, a w 1999 specjalizacji drugiego stopnia . Od 2002 roku prowadzi własną przychodnię okulistyczną w Orłowej. W Tesin Medic Clinic jest koordynatorem do spraw związanych z czeską służbą zdrowia oraz doradcą do spraw językowych.

Nie czekaj miesiącami w kolejce!
Umów się na zabieg już dziś!

lub